رایتل به مناسبت ایام دهه مبارک فجر و با توجه به رویکرد حمایتگری از فرهنگ و هنر، طرح ویژه‌ای را برای هنردوستان علاقمند به جشنواره فیلم فجر در نظر گرفته است.
جزییات طرح ارایه شده به شرح زیر می‌باشد:
رایتل حامی فرهنگ و هنر
حضور رایتل در سی و سومین جشنواره بین المللی فیلم فجر با طرح‌ها و خدمات متمایز
شما هنردوست محترم می‌توانید با استفاده از« کد رایتل»(شناسه هدیه) درج شده بر روی بلیط فیلم‌های جشنواره فجر، از تخفیف ویژه برای خرید سیم‌کارت‌های رایتل بهره‌مند شوید.
در این طرح، محصولات زیر با تخفیف‌های پلکانی ارایه می‌شوند؛ بدین معنی که با توجه به زمان خرید، درصد بهره‌مندی از تخفیف متفاوت خواهد بود و متقاضیانی که زودتر به خرید سیم‌کارت اقدام نمایند، تخفیف بیشتری دریافت می نمایند.
بازه خرید سیم‌کارت تخفیف
۸ الی ۳۰ بهمن ۵۰%
۱ الی ۱۵ اسفند ۴۰%
۱۶ اسفند الی ۱۵ فروردین ۹۴ ۲۵%
محصول قیمت مصوب ( ریال) قیمت قابل پرداخت با اعمال ۵۰% تخفیف (ریال)*
سیم‌کارت دایمی ۱,۲۰۰,۰۰۰ ۶۰۰,۰۰۰
سیم‌کارت اعتباری ۲۰۰,۰۰۰ ۱۰۰,۰۰۰
سیم‌کارت دیتا + بسته سه ماهه اینترنت**
سرعت پایه ( ۱۲۸کیلوبیت بر ثانیه) ۸۷۶،۸۰۰ ۴۳۸،۴۰۰
سیم‌کارت دیتا + بسته سه ماهه اینترنت**
سرعت حرفه ای ( ۱۰۲۴کیلوبیت بر ثانیه) ۱،۳۸۴،۴۰۰ ۶۹۲،۲۰۰

* قیمت‌های فوق بدون احتساب مالیات بر ارزش افزوده و با در نظر گرفتن حداکثر تخفیف (۵۰%) ذکر شده اند؛ درصورت بهره‌مندی از سایر سطوح تخفیف، قیمت قابل پرداخت متفاوت خواهد بود.
**جزییات بسته ۳ ماهه اینترنت به شرح زیر می‌باشد:
نام بسته سرعت (Kbps) حجم (GB) اعتبار (روز)
اینترنت ۳G پایه (۹۰ روزه) ۱۲۸ ۱۲+۱۲ گیگابایت در ساعات افت مصرف ۹۰
اینترنت ۳G حرفه‌ای (۹۰ روزه) ۱۰۲۴ ۱۵+۱۵ گیگابایت در ساعات افت مصرف ۹۰
ساعات افت مصرف ۲ تا ۸ بامداد است.

نحوه ثبت نام
مراجعه به صفحه وب‌سایت رایتل،ثبت‌نام ویژه هنردوستان جشنواره فیلم فجر۹۳ و وارد نمودن کد رایتل (شناسه هدیه)و طی نمودن فرایند خرید.
مراجعه حضوری به فروشگاه‌های رایتل
مدارک مورد نیاز به شرح زیر می‌باشد:
اصل کارت ملی/ شناسنامه جدید عکس دار
کپی کارت ملی/ شناسنامه جدید عکس دار
بلیط جشنواره حاوی شناسه هدیه
توجه
سیم‌کارت‌های دایمی و اعتباری شامل هدایای آغازین می‌باشند که امکان بهره‌مندی از خدمات شبکه نسل سوم رایتل را به مدت ۳۰ روز به‌صورت رایگان برای شما فراهم می‌سازد.
جهت کسب اطلاعات بیشتر به صفحه طرح‌های رایتل مراجعه فرمایید.
تمامی سیم‌کارت‌‌های ارایه شده مشمول طرح دریافت سیم‌کارت هدیه می‌باشد. جهت کسب اطلاعات بیشتر به صفحه طرح سیم‌کارت هدیه مراجعه فرمایید.
استفاده از کلیه هدایای بسته آغازین سیم‌کارت‌های رایتل (شامل تماس صوتی، پیامک و اینترنت) تنها در مناطق تحت پوشش شبکه نسل سوم رایتل (۳G) امکان‌پذیر است؛ در مناطق خارج از پوشش‌دهی رایتل، استفاده از خدمات پایه، شامل تماس صوتی، پیامک و اینترنت تحت پوشش خدمت رومینگ ملی (شبکه نسل دوم/۲G اپراتورهای میزبان) و مطابق تعرفه‌های عادی شبکه رایتل (خارج از بسته) میسر است.
دریافت سرعت‌های بالاتر از ۱۲۸ کیلوبیت بر ثانیه، تابع ضوابط سازمان تنظیم مقررات و ارتباطات رادیویی است. جهت کسب اطلاعات بیشتر به صفحه شرايط دريافت اينترنت پرسرعت مراجعه فرمایید.
fajr-festival-33