بدون قرعه کشی برنده جایزه روزانه شوید/ برنده خوشبخت بنز ، بی ام و یا پورشه کیست؟

طرح رالی هواداران درواقع راه ارتباطی باشگاههای ورزشی با هوادارانشان ازطریق تلفن همراه است. هواداران به راحتی میتوانند برای اثبات هوادارای ضمن حمایت ازباشگاه محبوبشان ، امتیاز بگیرند و در قرعه کشی جوایز ارزشمند رالی بزرگ هواداران فوتبال نیز شرکت کنند.
به گزارش گروه تجارت باشگاه خبرنگاران ٬ دراین فصل باشگاههای استقلال و پرسپولیس وهواداران سرخابی در طرح مذکور حضور پیدا کردند و در فصل آینده باشگاههای دیگر نیز به این طرح افزوده خواهند شد.

جوایز جدید در نظر گرفته شده برای طرح رالی هواداران به شرح زیر است:

– روزانه ۱۰ گوشی سونی Xperia ZR به ۱۰ نفر اول آن روز بدون قرعه کشی اهدا می شود.

– هر هفته یک جایزه ۱۰ میلیون تومانی ، بین ۱۰۰ نفر اول هر روز که در حمایت های روزانه بیشترین امتیاز را کسب کرده اند (بین ۷۰۰ نفر) قرعه کشی خواهد شد.

نکته : فردی که جزو ۱۰ نفر اول جوایز روزانه بوده و جایزه به ایشان تعلق گرفته است ، در صورتی که در روزهای بعد نیز برنده جایزه روزانه شود جایزه به ایشان تعلق نگرفته و نفربعدی جایگزین ایشان می گردد.

با توجه به جوایز جدید در نظر گرفته شده ، باید گفت رالی هواداران تازه شروع شده است .

هر روز امتیاز نفر آخر روز قبل ، برای هواداران رالی پیامک می شود و شرکت کنندگانی که قصد برنده شدن دارند باید سعی کنند در این رالی بزرگ با جمع آوری امتیاز بیشتر از رقبایشان سبقت بگیرند.

پرسپولیسی ها با ارسال پیامک از خط ایرانسل به شماره ۸۰۴۰۶ و استقلالی ها با ارسال پیامک از خط ایرانسل به شماره ۸۰۵۰۴ می توانند روزانه ۱۲۰ امتیاز کسب کنند و با عضویت در رالی هواداران از باشگاه های محبوب خود حمایت کرده و از جوایز ارزنده طرح رالی برخوردار شوند.

لازم به ذکراست که قرعه کشی جوایز هفتگی خودرو پرشیا و گوشیهای سونی اکسپریاZR ادامه دارد. تاکنون ۱۰ خودرو پرشیا و ۹۰ گوشی قرعه کشی شده است و این جوایز تا سه هفته دیگر ادامه خواهد داشت.

در راستای اطلاع رسانی بهتر طرح بزرگ رالی هواداران ، شرکت فناپبرای معرفی برندگان جوایز این طرح ، وب سایت رالی هواداران را به نشانیwww.rallyhavadaran.ir راه اندازی نموده که با مراجعه به این سایت می توانید ضمن مشاهده جوایز و مشخصات برندگان با جزئیات طرح بیشتر آشنا شوید.

شما می توانید با بازدید از سایت رالی هواداران به برندگان تبریک بگویید وهمچنین در نظر سنجی جایزه ویژه رالی هواداران ( بنز ، بی ام و یا پورشه ) شرکت کنید.

قرعه کشی جایزه ویژه رالی هواداران بین هوادارانیکه مجموع امتیازات آنها از شروع طرح تا جشن برگزیدگان لیگ بیشتر از ۳۰۰۰۰ امتیاز است ، برگزار خواهد شد و برنده می تواند از بین خودروهای ( بنز e300، بی ام و z4 یا پورشه باکستر ) ، یکی را انتخاب کند.

رالی هواداران در مناسبتهای مختلف طی سال گذشته جوایز ویژه ای را به حمایت کننده های دو باشگاه بزرگ استقلال و پرسپولیس به قید قرعه اهدا کرد که این روند در آینده نیز ادامه خواهد داشت.

جوایز ویژه مناسبتی طرح بزرگ رالی هواداران فوتبال :

– جایزه دربی خودرو رنو داستر بود. این جایزه بین هوادارانیکه در هفته قبل از دربی در رالی شرکت کرده بودند با حداقل ۲۰۰۰ امتیاز قرعه کشی شد.

– جایزه فینال جام حذفی خودرو سابرینا بود که مربوط به هفته فینال با حداقل ۲۰۰۰ امتیاز بود.

– عیدی رالی هواداران ، آپارتمان ۴۰۰ میلیون تومانی در برجهای مجلل سینا در جزیره زیبای کیش ، اهدایی شرکت سارینا کیش با حداقل ۱۵۰۰۰ امتیاز مربوط به امتیازات به دست آمده از ۱ اسفند تا ۲۹ فروردین بود که قرعه کشی آن شب گذشته در شبکه دو سیما انجام و برنده خوشبخت آپارتمان مشخص شد.
آدرس وبسایت: www.rallyhavadaran.ir