فسـتیوال نـوروزی فیلیپس!

با خرید کلیه محصولات لوازم خانگی و بهداشت شخصی فیلیپس علاوه بر دریافت تخفیف نقدی در هنگام خرید، شانس خود را برای برنده شدن یک دستگاه خودرو MG3، ده سفر به ترکیه و ۱۰۰۰ هدیه از محصولات برتر فیلیپس امتحان کنید.

products

شرایط شرکت در قرعه کشی فستیوال نوروزی فیلیپس

قسمت جیوه ای کارت گارانتی نصب شده بر روی جعبه محصولات لوازم خانگی و بهداشت شخصی فیلیپس را پاک کرده و کد درج شده را به شماره ۳۰۰۰۲۸۶۵ ارسال نمایید.
مهلت شرکت در قرعه کشی از تاریخ ۱۷ بهمن ۱۳۹۴ الی ۱۵ فروردین ۱۳۹۵ می‌باشد.
تاریخ قرعه کشی ۱۵ اردیبهشت ۱۳۹۵ خواهد بود و به کلیه برندگان از طریق پیام کوتاه اطلاع رسانی خواهد شد. همچنین پیش شماره و ۴ شماره آخر تلفن همراه برندگان نیز در صفحه norooz.shekofa.ir اعلام می‌گردد.
پس از دریافت پیامک، کلیه برندگان می بایست به صفحه norooz.shekofa.ir مراجعه نموده و اطلاعات تکمیلی خود را در قسمت ثبت نام وارد نمایند.

شرایط شرکت در قرعه کشی فستیوال نوروزی فیلیپس
مخصوص مشتریان هایپر استار
قسمت جیوه‌ای کارت گارانتی نصب شده بر روی جعبه محصولات لوازم خانگی و بهداشت شخصی فیلیپس را پاک کرده و کد درج شده را به همراه کلمه hyper به شماره ۳۰۰۰۲۸۶۵ ارسال نمایید.
(مثال: hyper34096186)
مهلت شرکت در قرعه کشی از تاریخ ۱۵ بهمن ۱۳۹۴ الی ۱۵ فروردین ۱۳۹۵ می‌باشد.
تاریخ قرعه کشی ۱۵ اردیبهشت ۱۳۹۵ خواهد بود.
به برنده قرعه کشی از طریق تماس تلفنی اطلاع رسانی خواهد شد. همچنین پیش شماره و ۴ شماره آخر تلفن همراه شخص برنده نیز در صفحه norooz.shekofa.ir اعلام می‌گردد.

مدارک لازم در زمان تحویل جایزه
داشتن اصل فاکتور خرید با مهر و امضای فروشگاه که مطابق با بازه زمانی اعلام شده می باشد.
ارایه برچسب گارانتی نصب شده بر روی کالا.
لازم به ذکر است شرکت شکوفا الکتریک سرویس حق تغییر تاریخ و جزئیات قرعه کشی بدون اطلاع قبلی را برای خود محفوظ می دارد.

هشدار
از آنجاکه کدهای درج شده بر روی کارت گارانتی محصولات فیلیپس در هایپر استار متفاوت از کدهای درج شده بر روی جعبه محصولات موجود در سایر فروشگاه ها می باشد، چنانچه مشتریان سایر فروشگاه ها کد گارانتی را به همراه کلمه Hyper ارسال نمایند، در قرعه کشی شرکت داده نخواهند شد. همچنین کلیه مشتریان هایپر استار نیز می بایست کد درج شده را همراه با کلمه Hyper ارسال نمایند. چنانچه یک کد به هر دو صورت ارسال گردد، در هیچ کدام از قرعه کشی ها شرکت داده نخواهد شد.

download (3)

منبع:http://norooz.shekofa.ir/