قرعه کشی هفته اول جایزه باران #۷* جیرینگ انجام شد

هفت برنده گوشی هوشمند هفته اول، جایزه باران #۷* جیرینگ مشخص شدند.

بر اساس گزارش روابط عمومی جیرینگ، آقایان بهمن کیوان محمودی جعفرآبادی، غلامرضا مهدی فاطمی، مردعلی امیرفتحی، عیسی محمدابراهیم عامری، کمال الدین صونا نقدی اصل، مجید سعید آتشیاری و رمضان جعفر محمودی هفت برنده خوش شانس گوشی تلفن همراه هوآوی MATE Sشدند.

این قرعه‌کشی در روز ۱۲ بهمن ١٣٩۴ از میان بیش از ۷میلیون و ۸۰۰ هزار کد قرعه کشی مشترکان همراه اولی که از درگاه پرداخت جیرینگ و از شماره #۷* شارژ همراه اول خریداری کرده بودند، انجام شد.

شرکت جیرینگ همزمان با برگزاری جشنواره یلدا تا نوروز به منظور تشویق بیشتر مردم به حفظ محیط زیست با استفاده از خدمات الکترونیکی اقدام به برپایی طرحی دیگر با عنوان جایزه باران هفت کرده که براساس این طرح علاوه بر دریافت آنی ۲۰ تا ۳۰ درصد شارژ هدیه بیشتر، روزانه یک دستگاه گوشی هوشمند تا هفت هفته آینده بین خریداران شارژ همراه اول از شماره #۷* و استفاده کنندگان از درگاه پرداخت اینترنتی جیرینگ قرعه کشی خواهد کرد.

گفتنی است، در طرح جایزه باران جیرینگ، حداقل امتیاز مشترکان همراه اول برای شرکت در قرعه کشی گوشی های هوشمند ۱۰ امتیاز است و مشترکان می توانند فقط با شماره گیری #۷* روزانه یک امتیاز دریافت کنند و با خرید هر یک هزار تومان شارژ از این شماره ۱۰ امتیاز کسب کنند.

این در حالی است که هر خرید از درگاه پرداخت جیرینگ نیز فارغ از مبلغ خرید یک امتیاز در روز و به ازای هر یک هزار تومان نیز ۱۰ امتیاز برای مشترکان محاسبه خواهد داشت.

بر اساس اعلام روابط عمومی جیرینگ، امتیازات تمامی مشترکان در انتهای هر هفته جمع بندی و قرعه کشی انجام می شود و در هفته بعدی امتیازات همان هفته مشترکان برای شرکت در قرعه کشی محاسبه می شود.

لازم به ذکر است، تمامی امتیازات کسب شده مشترکان از ابتدای دی ماه تا ۱۵ فروردین ماه سال ۹۵ به منظور شرکت در جشنواره یلدا تا نوروز و شرکت در قرعه کشی جایزه بزرگ یک دستگاه خودروی آلفا رومئو جولیتا نیز محاسبه خواهد شد.

این در حالی است که حداقل امتیاز ورود در قرعه کشی یک دستگاه خودرو جولیتا۱۰۰ امتیاز در نظر گرفته شده است به نحوی که هر ۱۰۰ امتیاز یک کد قرعه کشی محسوب خواهد شد و هرچه تعداد کدهای قرعه کشی افراد بیشتر باشد شانس برنده شدن آن فرد در قرعه کشی بیشتر خواهد شد.

به گزارش روابط عمومی جیرینگ، مشترکان سیم‌کارت‌های اعتباری همراه اول در حال حاضر می‌توانند با شماره‌گیری #۷* و ورود به منوی مربوطه با کارت بانکی و وارد کردن رمز دوم کارت، سیم‌کارت خود یا دیگران را به صورت فوق العاده شارژ کنند.

براساس این گزارش، مشترکان سیم‌کارت‌های دایمی همراه اول نیز می‎توانند با وارد کردن کد #۷* به صورت هوشمند سیم‎کارت اعتباری مدنظر خود را در لحظه، شارژ کنند و در همان منوی اولیه میزان امتیاز کسب شده خود را مشاهده کنند.

یکی از مزیت‌های این روش، عدم نیاز به وارد کردن رمز برای شارژ تلفن‌همراه است که مشترکان همراه اول با شماره‌گیری این کد، بدون نیاز به مراجعه به مراکز فروش شارژ، به راحتی و تنها با استفاده از کارت بانکی عضو شتاب می‎توانند تلفن همراه خود و یا دیگران را شارژ کنند.

بر اساس این گزارش، در صورتی که مشترکی اقدام به خریداری شارژ فوق‌العاده از طریق این سامانه کند، ۲۰ تا ۳۰ درصد شارژ بیشتر، بدون نگرانی بابت از دست رفتن مبلغ و زمان اعتبار شارژ اصلی بهره‌مند خواهد شد.

لازم به ذکر است، مشترکان همراه اول به منظور افزایش امتیاز خود می توانند هر روز با شماره گیری #۷* بدون خرید شارژ یک امتیاز دریافت کنند.

مبلغ شارژ فوق‏ العاده:

این مبلغ براساس میزان شارژ خریداری شده، متفاوت است و شارژ فوق‏ العاده به صورت جدول زیر فعال خواهد گردید:

میزان شارژ خریداری شده

(ریال)

میزان شارژ هدیه

(ریال)

اعتبار زمانی شارژ هدیه

۱۰.۰۰۰

۲,۰۰۰

۲۴ ساعت از زمان اعمال شارژ

۲۰.۰۰۰

۴,۰۰۰

۲۴ ساعت از زمان اعمال شارژ

۵۰.۰۰۰

۱۰,۰۰۰

۲۴ ساعت از زمان اعمال شارژ

۱۰۰.۰۰۰

۳۰,۰۰۰

۷۲ ساعت از زمان اعمال شارژ

۲۰۰.۰۰۰

۶۰,۰۰۰

۷۲ ساعت از زمان اعمال شارژ

براساس این گزارش، جیرینگ تصمیم دارد به منظور کامل کردن سبد خدماتی خود و ارایه سرویس مناسب، در قالب طرح وفاداری برای استفاده از هر خدمت امتیازی مشخص به مشترکان خود ارایه خواهد کرد.

علاقه‌مندان برای عضویت در کانال رسمی جیرینگ در تلگرام می‌توانند به آدرس Http://Www.Telegram.Me/Jiringpay یا به آدرس Https://Club.Jiring.Ir مراجعه کنند و از آخرین اخبار و تازه‌های جیرینگ در هر روز با خبر شوند.

منبع:http://jiring.ir/fa/news/view/id/570