شرایط فروش نوروزی محصولات سایپا با تحویل ۱۰روزه / نوروز۹۵

دبیر بازایابی و فروش گروه خودروسازی سایپا در تشریح این شرایط گفت: در این طرح مدل ۹۵، تسهیلات قرض الحسنه، تحویل ۱۰ روزه، بازپرداخت های ۳۲ ماهه تسهیلات بدون ضامن و… از شرایط فروش نوروزی محصولات می باشد.
وی افزود: هموطنان گرامی می توانند با مراجعه به نمایندگی های مجازگروه سایپا در سراسر کشور اقدام به ثبت نام و تحویل خودرو نمایند.

گروه خودروسازی سایپا به مناسبت فرا رسیدن نوروز و جهت رفاه حال کارکنان سازمانها ، ارگانهای دولتی و نیروهای مسلح اقدام به پیش فروش ویژه محصولات خود کرده است.
در این طرح ، پیش فروش محصولات شرکت سایپا با قیمت اسفند ۹۳ به صورت قطعی آغاز شده است و تعداد محدودی خودرو X100 و X200 با زمان تحویل اردیبهشت ۹۴ عرضه خواهد شد.
بر اساس این طرح ، خودرو X100 با پیش پرداخت ۷ میلیون و تسهیلات ۱۰ میلیون و خودرو X200 با پیش پرداخت ۸ میلیون و تسهیلات ۱۳ میلیون تومان با باز پرداخت ۱۲ ، ۲۴ و ۳۶ ماهه عرضه خواهد شد.
گفتنی است در این شرایط فروش ، نیاز به حضور ضامن و ارائه چک ضمانت نیست و صرفا گواهی کسر از حقوق از سازمان مطبوع کفایت می کند.
متقاضیان می توانند جهت کسب اطلاعات بیشتر و شرکت در این طرح نوروزی علاوه بر حضور در نمایندگی های مجاز گروه خودروسازی سایپا در سراسر کشور به نشانی اینترنتی www.saipagroup.ir مراجعه نمایند.

منبع:http://carnet.ir/