جشنواره نوروزی کولر گازی ال جی

کم‌کم زمستان با همه زیبایی‌ها و عجایبش از زمین رخت برمی‌بندد و جای خود را به مهمان تازه‌ای می‌دهد؛ میهمانی که سرشار از عطر امید و نویدبخش زندگی است.
حالا که دارید خانه خود را برای این مهمان خوش‌رنگ و لعاب آماده می‌کنید، یادتان باشد که نوروز چند روزی بیش نیست و به محض تمام شدن تعطیلات عید و دید و بازدیدهای پس از آن، فصل گرما آغاز می‌شود. پس، منطقی است که همین حالا و در همین سرمای سوزناک زمستان به استقبال گرمای تابستان بروید و به فکر خرید دستگاه تهویه مطبوعی باشید که گرما عذابتان ندهد.

خبر خوش برای شما این است که ال‌جی با محصولات جدیدش فرصتی عالی برای شما فراهم آورده است تا سال نو را با هوای نو آغاز کنید.
جشنواره نوروز۹۵ کولرهای گازی ال‌جی با عنوان “سال نو، هوای نو” از اول اسفندماه ۹۴ آغاز می‌شود و تا مدت محدود اعتبار دارد. این جشنواره مختص مدل‌های مندرج در جدول است که تاریخ نصب آنها از اول اسفندماه ۱۳۹۴ تا پایان جشنواره باشد.
02-Leaflet-724x1024

وقتی مدل منتخب در جشنواره را خریدید باید حداقل پس از گذشت ۳ روز و حداکثر ظرف مدت ۳۰ روز پس از نصب دستگاه، به همراه مدرک شناسایی و اصل برگه نصب دستگاه به فروشگاه محل خرید کولر خود مراجعه کنید.
در این جشنواره، تخفیف‌های در نظر گرفته شده برای کولرهای گازی، بعد از ارائه برگه نصب توسط مشتری و به شرط نصب در استان محل خرید پرداخت خواهد شد.
شرایط و هدایای جشنواره بدون اطلاع قبلی می‌تواند تغییر کند.
در صورت بروز هر گونه مشکل با ابهام با شماره ۸۴۷۳۳-۰۲۱ تماس حاصل نمایید.

منبع:http://lgkaraj.ir/