جشنواره زمستانه سرای ایرانی

شگفتی زمستانی #۴۴۴۴*

شما مشترکان اعتباری می‌توانید کد #۴۴۴۴* را شماره‌گیری کنید تا طرح پیشنهادی منحصر به خودتان را ببینید. در این جشنواره، بسته‌های ویژه‌ای در انتظار مشترکان جدید خواهد بود. پس از خرید و فعال‌سازی سیم‌کارت خود، کد #۴*۱*۴۴۴۴* را شماره‌گیری کنید تا با پرداخت ۱۰٫۰۰۰ تومان بسته ترکیبی شامل ۱۰۰۰ دقیقه مکالمه ایرانسلی، ۱۰۰۰ پیامک ایرانسلی و ۱۰۰۰ مگابایت اینترنت همراه را خریداری کنید و از ارتباطات ایرانسلی خود لذت ببرید!

سیم‌کارت هدیه با پیشنهاد ویژه

پس از فعال‌سازی سیم‌کارت خود، یک پیامک بدون متن به ۲۱۱۲ ارسال کنید و در صورت تایید کد پستی ارسال شده برای شما، پیامک دیگری به ۲۱۱۵ بفرستید. سیم‌کارت هدیه بدون هزینه برای شما ارسال می شود. با سیم‌کارت هدیه خود #۴*۱*۴۴۴۴* را شماره‌گیری کنید تا بسته ویژه کد شگفتی‌ها را خریداری نمایید.

آهنگ پیشواز و محصول پیشخوان هدیه

با فعال‌سازی سیم‌کارت خود، یک آهنگ پیشواز هدیه با اعتبار ۳۰ روز و یک محصول پیشخوان هدیه با اعتبار ۷ روز دریافت خواهید کرد.

تا ۸۰% تخفیف در جزیره هوشمند

همه شما مشترکان عزیز اعتباری می‌توانید با شماره‎گیری #۱*۱۳۵* به رایگان عضو جزیره هوشمند ایرانسل شوید و تا ۸۰% تخفیف را در مکالمه‌های ایرانسلی خود تجربه کنید.

ساعت خوش مکالمه

با شماره‌گیری کد #۳۱۰* و پرداخت تنها ۵۰۰ تومان، می‌توانید عضو هریک از طرح‌های جدید یک روزه شوید و در زمان مورد نظر خود از تخفیف ویژه در تماس‌های ایرانسلی بهره‌مند شوید

تخفیف ویژه مکالمه، این بار از نوع فوتبالی!

در این طرح، شما ایرانسلی های فوتبال دوستی که در کانون هواداران فوتبال عضو شده اید می توانید از ساعت ۱ تا ۷ بامداد از ۵۰% تخفیف مکالمه ایرانسلی و در سایر ساعات روز از ۲۰% تخفیف مکالمه ایرانسلی با سایر اعضای کانون برخوردار شوید. برای عضویت کافیست کد #۱*۱*۹*۵۵۵* را شماره گیری نمایید. مبلغ ۳۰۰ تومان به عنوان هزینه عضویت ماهانه از حساب شما کسر خواهد شد.

سرویس امتیازدهی

بر اساس دقایق مکالمه‌های ایرانسلی خود امتیاز بگیرید و با رساندن امتیاز خود به ۵۰۰ و بالاتر، مکالمه ایرانسلی هدیه بگیرید. هر میزان مکالمه ایرانسلی معادل ۱۵ تومان، یک امتیاز محسوب میشود.

در صورت فعال‌سازی هر یک از طرح‌های تخفیفی ایرانسل اعم از پیشنهادهای تشویقی، طرح‌های تعرفه رنگی، شارژ شگفت انگیز، جزیره هوشمند ایرانسل و … تا پایان اعتبار طرح مربوط امکان خرید طرح دیگری وجود نخواهد داشت.

از آنجا که شرکت ایرانسل در برابر ارائه پیشنهادهای تشویقی فوق، هزینه‌ای اضافی از اعتبار مشترکان کسر نمی‌کند، در موارد خاص می‌تواند ارائه این پیشنهادها را لغو و یا با موارد دیگری جایگزین نماید.

منبع:http://irancell.ir