جشنواره یلدا تا نوروز جیرینگ: خودرو آلفا رمئو جولیتا

شرکت جیرینگ به منظور تکریم مشترکان همراه اول اقدام به برگزاری جشنواره یلدا تا نوروز با شعار خرید از شما، آلفا رمئو جولیتا از ما کرده است.
براساس این گزارش، کاربرانی که از طریق سرشماره #۷* از نمایشگاه الکامپ تا عید نوروز اقدام به خرید شارژ همراه اول برای خود یا سایرین کنند، به ازای هر ۱۰۰۰ تومان خرید۱۰ امتیاز دریافت خواهد کرد.

این در حالی است که حداقل امتیاز ورود در قرعه کشی یک دستگاه خودرو جولیتا۱۰۰ امتیاز در نظر گرفته شده است به نحوی که هر ۱۰۰ امتیاز یک کد قرعه کشی محسوب خواهد شد و هرچه تعداد کدهای قرعه کشی افراد بیشتر باشد شانس برنده شدن آن فرد در قرعه کشی بیشتر خواهد شد.

به گزارش روابط عمومی جیرینگ، مشترکان سیم‌کارت‌های اعتباری همراه اول در حال حاضر می‌توانند با شماره‌گیری #۷* و ورود به منوی مربوطه با کارت بانکی و وارد کردن رمز دوم کارت، سیم‌کارت خود یا دیگران را به صورت فوق العاده شارژ کنند.

براساس این گزارش، مشترکان سیم‌کارت‌های دایمی همراه اول نیز می‎توانند با وارد کردن کد #۷* به صورت هوشمند سیم‎کارت اعتباری مدنظر خود را در لحظه، شارژ کنند و در همان منوی اولیه میزان امتیاز کسب شده خود را مشاهده کنند

منبع:http://pimarket.ir