نوروز ایرانسلی (۱ تا ۱۳ فروردین ۹۵)

بسته ویژه اینترنت در #۵*

نوروز امسال با شماره‌گیری کد #۵* از سیم کارت اعتباری یا دائمی خود و پرداخت تنها ۱۰ هزار تومان می‌توانید یک بسته اینترنت ۵ گیگابایتی بخرید و تا ۱۳ فروردین ۱۳۹۵ مهلت خواهید داشت از آن استفاده کنید.
اعتبار هدیه «ایرانسل‌من»

در فاصله ۲ تا ۱۳ فروردین برنامه کاربردی «ایرانسل‌من» را دانلود کنید و با ورود به آن از خط اعتباری خود، از ۱۰۰۰ تومان اعتبار هدیه ایرانسلی (با اعتبار ۳ روز) بهره‌مند شوید و از آن برای خدمات اینترنت همراه و برقراری تماس ایرانسلی (مکالمه و پیامک) استفاده کنید. اگر قبلا این اپلیکیشن را نصب کرده‌اید، کافیست در این بازه زمانی یک بار وارد آن شوید.
اینترنت نوروزی!

نوروز امسال با هر بار شارژ سیم‌کارت خود به مبلغ ۵٫۰۰۰ تومان یا بیشتر، در همان روز ۳۰۰ مگابایت اینترنت همراه هدیه خواهید گرفت. این طرح در هر روز تنها یک بار قابل استفاده است و در مورد شارژ شگفت انگیز و خط به خط کاربرد ندارد.
تا ۹۹ % تخفیف در جزیره هوشمند

شما مشترک عزیز اعتباری می‌توانید با شماره‎گیری #۱*۱۳۵* به صورت رایگان عضو جزیره هوشمند ایرانسل شوید و تا ۹۹% تخفیف نوروزی را در مکالمه‌های ایرانسلی خود تجربه کنید.
نوروز سرشار از دانایی!

در فاصله ۱ تا ۱۵ فروردین ۹۵ با ثبت نام در دوره های آموزشی موجود در اپلیکشین آموزش همراه ایرانسل – دانا – و گذراندن ۳۰ ساعت دوره آموزشی غیر رایگان در مدت ۳۰ روز بعد از ثبت نام، ۳۰ گیگابایت اینترنت همراه هدیه بگیرید! همچنین با ثبت نام در هر دوره غیررایگان، یک کد تخفیف ۱۰۰ درصدی برای گذراندن یک دوره در «دانا» دریافت خواهید کرد.
تخفیف‌های نوروزی «پیشنهاد»

در فاصله ۲۰ اسفند ۹۴ تا ۲۰ فروردین ۹۵، به اپلیکیشن «پیشنهاد» سر بزنید تا از تخفیف‌های متنوع مطلع شوید! تا ۷۵% تخفیف روی ۹۵ کالای مرتبط با بانوان، تا ۷۵% تخفیف روی ۹۵ کالای مرتبط با آقایان، تا ۹۵% تخفیف روی کالاهای خانه و آشپزخانه و تا ۷۰% تخفیف بلیت مکان‌های تفریحی و مراکز گردشگری تنها بخشی از پیشنهادهای دوست داشتنی نوروز ایرانسلی هستند.
همه بلیت‌ها در «گیشه» ایرانسل

در طول جشنواره نوروز ۹۵ ایرانسل، انواع بلیت تئاتر، سینما، مراکز تفریحی و … را به سادگی از اپلیکیشن خرید بلیت ایرانسل – گیشه – دریافت کنید. در گیشه همچنین می‌توانید جزئیات بیشتری هم درباره برنامه‌ای که بلیت آن را تهیه می‌کنید بخوانید؛ مثلا نشانی، تاریخ و زمان، نقشه و جزئیات دیگر.
ساعت خوش مکالمه

با شماره‌گیری #۳۱۰* و پرداخت تنها ۵۰۰ تومان، می‌توانید عضو هر یک از طرح‌های تخفیف یک روزه شوید و در زمان مورد نظر خود از تخفیف ویژه در تماس‌های ایرانسلی بهره‌مند شوید.
تخفیف ویژه مکالمه، این بار از نوع فوتبالی!

شما ایرانسلی‌های فوتبال دوستی که در کانون هواداران فوتبال عضو شده‌اید می‌توانید از ساعت ۱ تا ۷ بامداد از ۵۰% تخفیف مکالمه ایرانسلی و در سایر ساعات روز از ۲۰% تخفیف مکالمه ایرانسلی با سایر اعضای کانون برخوردار شوید. برای استفاده از این پیشنهاد ویژه کافیست کد #۱*۱*۹*۵۵۵* را شماره گیری نمایید. مبلغ ۳۰۰ تومان به عنوان هزینه عضویت ماهانه از حساب شما کسر خواهد شد.

در صورت فعال‌سازی هر یک از طرح‌های تخفیفی ایرانسل اعم از پیشنهادهای تشویقی، طرح‌های تعرفه رنگی، شارژ شگفت انگیز، جزیره هوشمند ایرانسل و … تا پایان اعتبار طرح مربوط امکان خرید طرح دیگری وجود نخواهد داشت.
از آنجا که شرکت ایرانسل در برابر ارائه پیشنهادهای تشویقی فوق، هزینه‌ای اضافی از اعتبار مشترکان کسر نمی‌کند، در موارد خاص می‌تواند ارائه این پیشنهادها را لغو و یا با موارد دیگری جایگزین نماید.

منبع:http://irancell.ir/