بیست و سومین نمایشگاه موادشوینده،پاک کننده بهداشتی و سلولزی با حضور پاکسان

شركت پاكسان، به عنوان يكي از توليدكنندگان بنام و قديمي در زمينه توليد مواد پاک کننده و بهداشتی در بیست و سومین نمایشگاه مواد شوینده،پاک کننده بهداشتی و سلولزی حضور دارد.

در این نمایشگاه ۱۹۶شرکت داخلی و ۱۴۳ شرکت خارجی از ۱۴ کشور جهان حضور دارند که شرکت‌هايي از ترکیه، آلمان، چین ، فرانسه ، کره جنوبی، امارات ، هند، پاکستان، مالزي، اسپانيا، روسيه و….. جدیدترین تولیدات و خدمات خود را در زمینه مواد شوینده، پاک کننده، بهداشتی، سلولزی و ماشین آلات وابسته در محل دائمی نمایشگاههای بین المللی تهران به نمایش می گذارند و علاوه بر شرکت های داخلی، شرکت ها و نمایندگانی از۱۲ کشور مختلف جهان شامل، ترکیه، آلمان، هندوستان، چین، فرانسه، ایتالیا، اسپانیا، یونان، مالزی، امارات متحده عربی، تایوان و کره جنوبی نیز جدید ترین تولیدات و خدمات خود را ارائه می کنند.

شركت پاكسان يكي از عمده شركتهاي توليدكننده مواد پاك كننده و بهداشتي است كه كاملترين سبد مصرفي كالا را در بين ساير شركتها دارد و در دوره هاي قبل برگزاري نمايشگاه بین المللی مواد شوینده و بهداشتی تهران حضور جدي و فعال داشته است و به عرضه توليدات جديد و دستاوردهاي خود مي پردازد.

شناساندن و معرفی محصولات جدید شركت پاكسان یکی از اولویت های حضور در اين دوره از نمايشگاه است، و در سالن شماره ۶ ميزبان دوستداران و مصرف کنندگان محصولات خود از قبيل گلي، کيميا، سپيد، سيو، پريمکس و… است.

بیست و سومین نمایشگاه بین المللی مواد شوینده، پاک کننده ، بهداشتی سلولزی و ماشین آلات وابسته از از ۵ تا ۸ ارديبهشت سال جاری هر روز از ساعت ۹ تا ۱۶ در محل دائمی نمایشگاه‌های بین المللی تهران آماده بازدیدعلاقمندان خواهد بود.

.

منبع:http://paxannews.com