آنچه شما خواسته اید: جشنواره طرفداران گوشی ال جی G5

ال‌جی برای شما طرفداران ال‌جی G5 یک برنامه هیجان‌انگیز دارد:

در جشنواره ال‌جی G5 شرکت کنید و شانس خود را برای بردن ۵ دستگاه تلفن هوشمند ماژولار ال‌جی G5 رایگان محک بزنید. تنها این نیست. در این جشنواره ۱۰ دستگاه تلفن هوشمند ال‌جی G5 نیز با ۵۰ درصد تخفیف برای ۱۰ نفر در ازای خرید این محصول از فروشگاه چارسو اعطا می‌شود.

برندگان تخفیف ال‌جی G5 از ۱۲ تا ۱۸ اردیبهشت فرصت دارند تا با در دست داشتن کارت قرعه‌کشی این گوشی را از فروشگاه چارسو خریداری نمایند.

کارت قرعه‌کشی در روز یک شنبه، ۱۲ اردیبهشت ماه، از ساعت ۱۰ صبح تا ۳ بعدازظهر در فروشگاه ال‌جی واقع در طبقه همکف فروشگاه چارسو توزیع می‌شود. (تعداد کارت‌ها محدود است و با تمام شدن کارت‌ها ممکن است توزیع زودتر از موعد پایان گیرد). یادتان نرود که قرعه‌کشی در همان روز رأس ساعت ۵ در همان محل انجام خواهد شد.

برای دریافت جایزه، همراه داشتن کارت ملی الزامیست. عدم حضور در زمان قرعه‌کشی نیز منجر به ابطال فرصت شما خواهد شد.

خبر خوش این که این بار این جشنواره فقط مختص تهران نیست و علاوه بر تهران در ۳ شهر دیگر نیز برگزار می شود.

شهرهای یزد (فروشگاه امیر مال، در ۱۹ اردیبهشت)، شیراز (مجتمع صوتی تصویری پارس، در ۱۴ اردیبهشت) و تبریز (بازار موبایل تبریز، در ۱۹ اردیبهشت) نیز با جشنواره ال جی G5 از ورود این تلفن هوشمند پرچمدار استقبال خواهند کرد.

لطفا از ساعت ۱۰ صبح تا ۳ عصر برای دریافت کارت قرعه کشی به آدرس های زیر مراجعه فرمایید. در ضمن قرعه کشی در شهرهای یزد، شیراز و تبریز در ساعت ۱۹:۰۰ همان روز خواهد بود.

شیراز: چهار راه زند, مجتمع صوتی تصویری فارس
یزد: خیابان کاشانی, پاساژ امیر
تبریز: خیابان شریعتی جنوبی, کوچه ارک, بازار موبایل

وعده ما در تهران: یک‌شنبه ۱۲ اردیبهشت، خیابان جمهوری، تقاطع حافظ، بازار بزرگ چارسو

Poster-Back-721x1024

منبع:http://lgblog.ir/