بسته اعتباری ویژه ناشران بانک صادرات رونمایی شد

این بانک در راستای انجام رسالت های فرهنگی، بسته اعتباری ویژه ناشران را طراحی و روانه بازار ساخت. بر اساس طرح ارائه شده بانک متبوع تأمین منابع مالی مورد نیاز ناشران برای انتشار محصولات فرهنگی در بخش های مختلف همچون: تامین سرمایه درگردش به منظور تألیف، کاغذ، مقوا و اعطای تسهیلات برای خرید ماشین آلات چاپ را در بسته اعتباری جدید در نظر گرفته است.
این گزارش می افزاید متقاضیان می توانند با ارائه پروانه نشر(صادره از سوی وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی) از تسهیلات موصوف بهره مند شوند. دوره بازپرداخت تسهیلات در بخش های تأمین سرمایه درگردش جهت تألیف، خرید کاغذ، مقوا و… یکساله و برای خرید ماشین آلات سه ساله در نظر گرفته شده است.
شایان ذکر است این بانک در راستای تخصیص بهینه منابع به بخش های مختلف اقتصادی در سال ٩٥ اقدام به طراحی بسته های اعتباری برای صنوف مختلف نموده که طی آن فعالان اقتصادی هر بخش می توانند متناسب با نوع و اندازه فعالیت خود از تسهیلات این بانک بهره مند کردند. بسته های اعتباری یاد شده با رویکرد حمایت از تولید ملی، افزایش اشتغال و ایجاد رونق اقتصادی تهیه و به اجرا گذاشته خواهد شد. که اجرای آنها می تواند تاثیر بسزایی در تحقق اهداف و سیاست های درج شده در سیاست های کلی اقتصاد مقاومتی داشته باشد.
گفتنی است متقاضیان می توانند به منظور کسب اطلاعات بیشتر با شماره ٠٩٦٠٢ صدای سپهر تماس بگیرند و و یا به شعب این بانک در سراسر کشور مراجعه نمایند.

منبع:http://donyayebank.ir