جزیره هوشمند ایرانسل
تا ۸۰% تخفیف تماس…

فرصتی برای برقراری تماس های بیشتر

بار دیگر با ارائه محصولی پیشرو، امکان تجربه‌ای جدید و جذاب را برای شما فراهم آورده‌ایم:

«جزیره هوشمند ایرانسل» تا ۸۰% تخفیف را در تماس‌های ایرانسلی برای شما مشترکان اعتباری و دائمی به ارمغان می‌آورد. برای استفاده از تخفیف‌های هوشمند کافیست با شماره گیری *۱۳۵*۱# به صورت رایگان به عضویت این سرویس درآیید. محاسبه و اعمال تخفیف مکالمه در این سرویس بر اساس ترافیک شبکه و به صورت هوشمند انجام می‌شود، بنابراین در ساعات و مکان‌های مختلف، منتظر تخفیف‌های باورنکردنی متفاوت باشید!
روش‌های اطلاع از میزان تخفیف:

در ابتدای تماس، میزان تخفیف به صورت خودکار روی نمایشگر تلفن همراه نشان داده می‌شود.
با شماره گیری کد *۱۳۵*۰# از میزان تخفیف در ساعت فعلی و ساعت آینده مطلع خواهید شد.

استفاده از پخش سلولی برای اطلاع از میزان تخفیف

در صورتی که سیستم پخش سلولی (Cell Broadcast) را فعال کرده باشید، تخفیف طی ساعات و در مکان‌های مختلف به صورت خودکار روی نمایشگر گوشی نشان داده می‌شود. پخش سلولی یا CB از فناوری‌های مبتنی بر مکان تلفن همراه است که برای رساندن همزمان پیغام‌های متنی به چندین کاربر در یک محدوده جغرافیایی مشخص طراحی شده است. در حال حاضر این سرویس از طریق کانال ۵۰ در دسترس است. برای فعال‌سازی سیستم انتشار سلولی، در قسمت تنظیمات پیامک تلفن همراه یا تنظیمات گوشی خود، گزینه مربوط به Cell Broadcast را فعال نمایید. توجه داشته باشید که در صورت فعال نبودن سیستم پخش سلولی همچنان از تخفیف‌های مکالمه در جزیره هوشمند ایرانسل برخوردار خواهید شد ولی درصد تخفیف روی نمایشگر گوشی نمایان نمی‌شود؛ بنابراین می‌توانید با مراجعه به تنظیمات گوشی، این قابلیت را غیرفعال نمایید.

توجه:

جزیره هوشمند ایرانسل اکنون در سراسر ایران قابل دسترسی است.
عضویت در جزیره هوشمند ایرانسل (با شماره گیری *۱۳۵*۱#) به منزله پذیرفتن تمامی شرایط مندرج می‌باشد.
در ابتدای هر تماس، درصد تخفیف به اطلاع مشترک می‌رسد و ملاک محاسبه هزینه مکالمه قرار می‌گیرد.
در طرح جزیره هوشمند، تعرفه مکالمه‌های ایرانسلی بدون تخفیف معادل ۷۲ تومان/دقیقه برای مشترکان اعتباری و ۵۹/۹ تومان/دقیقه برای مشترکان دائمی خواهد بود.
در صورتی که از طرح‌های تعرفه رنگی استفاده می‌کنید، پس از پایان مدت طرح تعرفه رنگی می‌توانید عضو جزیره هوشمند ایرانسل شوید. برای اطلاع از طرح تعرفه فعال در حسابتان، کد #۸*۱۳۵* (یا#۸*۳*۵۵۵* را از خط اعتباری و دائمی خود شماره‌گیری کنید)
برای لغو عضویت در جزیره هوشمند ایرانسل می‌توانید گزینه *۱۳۵*۹# را شماره‌گیری نمایید.
در صورت عضویت در جزیره هوشمند ایرانسل امکان استفاده از اعتبار هدیه و یا طرح‌های تخفیفی در تماس‌های ایرانسلی وجود نخواهد داشت.

منبع:http://irancell.ir/