نحوه قرعه کشی و اسامی برندگان مسابقه ویرگول

شرکت “نوآور هوشمند گويا” در سال ۱۳۸۹ تاسيس و با تلاش و پايبندي به هفت “ت” که به آن اعتقاد داشت :

توکل تعهد تخصص تعلق تداوم تحول تکامل

توانست بعنوان اولين مبتکر “سيستم ديکته گوي تلفني” پس از کسب مجوزهاي رسمي از وزارتخانه هاي محترم آموزش و پروش و فرهنگ و ارشاد اسلامي و با همکاري کانون پرورش فکري کودکان و نوجوانان اين سيستم را با نام تجاري ويــــرگول آماده ارائه خدمت نمود.

افزودن محتواي گوناگون با موضوعات آموزشي –سرگرمي –تفريحي به مجموعه تلفن هاي ويرگول ، اين مجله تلفني را به يکي از پر مخاطب ترين ها در اين حوزه تبديل کرده است.

برگزاري مسابقات گوناگون آموزنده تلفني با هدف غني سازي اوقات فراغت کودکان و نوجوانان ، ورود به حوزه موسيقي و ورزش در راستاي پاسخ به نيازهاي اين قشر شاداب و پر انرژي از جديدترين فعاليت هاي ويرگول در حوزه رسانه بر خط مي باشد.

کليه خدمات و توليدات فرهنگي و آموزشي اين شرکت مورد تاييد وزارتخانه هاي محترم «آموزش و پرورش» و «فرهنگ و ارشاد اسلامي» بوده و هزينه خدمات نيز از سوي وزارتخانه هاي مذکور تعيين و ابلاغ گرديده است.همچنين عملکرد اين شرکت که با اطلاع رساني مستقيم و چهره به چهره در مدارس و بين خانواده ها و از طرق مختلف تبليغاتي انجام پذيرفته، مؤيد رضايت اکثريت قريب به اتفاق مخاطبين،خانواده ها، مربيان، دانش آموزان بوده است.

1

Capture
منبع:http://www.virgooli.ir