قرعه کشی گلریز

شما مصرف کنندگان عزیز می توانید به يكی از دو روش ذيل در
قرعه کشی گلريز شركت نماييد

خريداران محصولات با بسته بندی جديد

در كف جعبه ها و يا روی قسمت هاي ديگر محصولات یک شماره لاتین درج شده است که باید از طریق تلفن همراه به شماره ۱۰۰۰۸۵۹۵ پیامک شود و سپس کارت مذكور را از قسمت مشخص شده در روی محصول جدا نموده و نزد خود نگهداري نماييد. ارائه این کارت بهمراه اصل سند مالکيت سیم کارت تلفن همراه متعلق به شخص ارسال كننده پيامك برای دریافت جایزه حتماً و کاملاً الزامی است.

نمونه تصویر كارت ویژه قرعه كشی بروی محصولات جدید

خريداران محصولات با بسته بندی قدیمی يا دارندگان سكه های زرين

با جمع آوری ۱۰ برگ زرين روی محصولات و ثبت مشخصات خود و آدرس کامل و تلفن بروی آنها و ارسال از طریق پست عادی به صندوق پستی شرکت گلریز و یا مراجعه حضوری به دفاتر شرکت ، یک کارت حاوی ۱۰ شماره لاتین دریافت خواهید کرد و سپس هر یک از شماره ها را به سامانه ۱۰۰۰۸۵۹۵ پیامک کنید و نیز اصل کارت را نزد خود نگهدارید. ارائه این کارت بهمراه اصل سند مالکيت سیم کارت تلفن همراه متلق به شخص ارسال كننده پيامك برای دریافت جایزه حتماً و کاملاً الزامی است.

خواهشمنداست به نکات ذیل توجه ویژه فرمایید:

۱- به ازای پیامک کردن هرشماره لاتین ، یک امتیاز شرکت در قرعه کشی به مالک شماره همراه ارسالی اختصاص داده خواهد شد و در روز قرعه کشی در حضور جمعی از مصرف کنندگان عزیز ، هیات نظارت بر صحت قرعه كشي شامل نمایندگانی از مقامات محترم دولتی و نیز نماینده ویژه سازمان صدا و سیمای جمهوری اسلامی ایران قرعه کشی انجام خواهد شد.

۲- ارسال هر پیامک صحیح یک امتیاز محسوب میشود لذا:

اخريداران محصولات با بسته بندی جديد

۳- حفظ کارت ویژه قرعه كشي الزامی خواهد بود. برندگان عزیز برای دریافت جایزه حتماً باید کارت ویژه قرعه کشی و نیز اصل سند مالکیت سیم کارت تلفن همراه خود را ارائه دهند و بديهی است که جایزه فقط به مالک سیم کارتی که از آن پیامک ارسال شده است ، تحویل داده خواهد شد. لذا شركت كنندگان محترم بهتر است پيامك را از طريق تلفن همراه به نام خودشان ارسال نمايند.

۴- لطفاً فقط شماره لاتین مندرج بروی کارت ویژه قرعه کشی هر محصول را پیامک نماید و از ارسال نام ، نام خانوادگی و موارد غیره خودداری فرمایید قابل ذکر است هر پیامکی که غیر از عدد لاتین مشخص شده روی کارت ارسال شود ، بصورت اتوماتیک توسط سیستم ابطال شده و ثبت نمیگردد.

۵- ارسال کدهای قرعه کشی بصورت گروهی با استفاده از کاراکتر هایی از قبیل # @ & به شکل ذیل در یک پیامک امکان پذیر خواهد بود.

مثال :

… کد چهارم # کد سوم # کد دوم # کد اول

نمونه یک پیامک:

۱۲۳۴۵۶۷۸#۱۲۳۴۵۶۷۸۹۰#۱۲۳۴۵۶۷#۱۲۳۴۵۶۷۸# …

برای جلوگیری از بروز خطا ، بهتر است حداکثر ۱۰ کد در یک پیامک ارسال گردد.

منبع:golrizpaper.com