جشنواره حساب‎های قرض‎الحسنه پس‎انداز بانک گردشگری

زمان جشنواره:
۱۸ خرداد ۱۳۹۵ (مصادف با آغاز ماه مبارک رمضان) تا ۳۱ شهریور ۱۳۹۵کارت نیکوکاری
بانک گردشگری با طراحی محصول کارت نیکوکاری تلاش کرده گام مهمی در تسهیل پرداخت‏های نیکوکارانه مشتریانی بردارد که اقدام به افتتاح این حساب می‎کنند.حساب قرض‌الحسنه پس‌انداز چیست؟
حساب قرض‌الحسنه پس‌انداز برای ترویج سنت زیبای قرض‌الحسنه در بانک گردشگری افتتاح می شود. سپرده‌های شما در این حساب، به‌صورت تسهیلات قرض‌الحسنه در اختیار سایر هم‎وطنان قرار می‌گیرد تا برای رفع احتیاجات ضروری، توسعه کسب‌وکار، درمان بیماری و ….از آن بهره‌مند شوند. همچنین برخورداری از جوایز قرعه‌کشی حساب‌های قرض‌الحسنه بانک و استفاده از تمامی خدمات و محصولات بانک از جمله کارت‌ها و خدمات الکترونیک و باشگاه مشتریان از دیگر مزیت‌های این حساب است.

این حساب برای چه کسانی مناسب است؟
این حساب مناسب‌ترین گزینه برای شماست اگر:
• به سنت پسندیده قرض‌الحسنه معتقد هستید.
• مایل به دریافت سود در مقابل سپرده‌های خود نیستید.
• در سن ۱۲ تا ۱۸ سال قرار دارید و مایل به افتتاح حساب بانکی به نام خود هستید.
• مایلید به‌عنوان پدر یا مادر برای فرزند زیر ۱۸ سال خود افتتاح حساب کنید و با داشتن حسابی به نام آن‌ها (که شما حق برداشت از آن را دارید)، علاوه بر ایجاد حس هویت، پس‌انداز کردن را نیز به آن‌ها آموزش دهید.
• قصد تمرکز بر فعالیت‌های اقتصادی شرکت یا موسسه خود را در کنار اهداف خیرخواهانه دارید.
• مایلید برای کودکان بی‌سرپرست به نام آن‌ها افتتاح حساب کنید.
• به‌عنوان مدیر مدرسه، قصد افتتاح حساب و واریز مبالغ تشویقی به حساب دانش آموزان ممتاز را دارید.
• به عللی می‌بایست حسابی مشروط به نام افراد دیگر باز کنید.
مزایا و امتیازات:
دریافت کارت نقدی و دفترچه حساب : شما با داشتن این حساب می توانید علاوه بر آنکه پول خود را در یک بانک معتبر سپرده‌گذاری می‎کنید در همه ساعات شبانه‌روز و با استفاده از کارت و یا از طریق دفترچه حساب پس‌انداز خود به حساب شخصیتان دسترسی داشته باشید.استفاده از خدمات الکترونیک : شما با داشتن این حساب می‌توانید از امکانات الکترونیک بانک شامل اینترنت بانک، تلفن‌بانک، موبایل بانک و درگاه بانکداری، دستگاه پایانه فروش و … بهره‌مند شوید.
gharzolhasane
منبع:http://www.tourismbank.ir