فرشواره ماه مبارک رمضان آقای فرش ساعت ۱۰ صبح الی ۲ بامداد
فرشواره ماه مبارک رمضان آقای فرش

با خریدتان از آقای فرش هم خانه دوست را فرش کنید هم هدیه نقدی بگیرید.

ساعت ۱۰ صبح الی ۲۴

نمایشگاه موقت برج میلاد

ساعت ۱۸ الی ۲ بامداد

نمایشگاه دائمی بازار مبل یافت آباد مجتمع کاسپین

با آقای فرش گره به آسمان بزنیم.

گاهی اونقدر تو مسائل زندگی خودمون غرق می‏شیم که از همۀ چیزایی که در اطرافمون می‏گذره غافل می‏شیم. اونقدر از بقیه آدما فاصله می‏گیریم که فراموش می‏کنیم ممکنه جایی، خانواده‏ای، به هر دلیلی، کمترین چیزهایی رو که ما برای زندگی نیاز اصلی می‏دونیم نداشته باشن.

اما، میون این همه روزای پر شتاب، لحظه‏هایی هم هست که ناگهان به فکر فرو می‏ریم. مثل وقتی که پای سفره افطار نشستیم ، ناگهان به این فکر می‏کنیم که چندتا خانواده هستن که حتی همین سفرۀ افطار ما هم براشون آرزوئه.

آره، این وسط لحظه‏هایی هست که یه قدم از زندگی خودمون فاصله می‏‏گیریم و متوجه می‏شیم دوستانی هستن که ما چقدر بهشون بی توجه‏ایم. قطعاً ماه رمضون یکی از همین فرصت‏هاست. زمانی که به واسطه ماهیت این ماه دلامون بهم نزدیک‏تر می‏شه و یکم بیشتر به گره‏هایی که تو زندگی بقیه هست توجه می‏کنیم.

ما هم، مثل شما، تو مجموعه آقای فرش، سعی کردیم از این فرصت استفاده کنیم تا شاید بتونیم در حد خودمون گره از زندگی یه دوست باز کنیم. همین شد که تصمیم گرفتیم با نظارت و راهنمائی شما، تو هر شب این ماه مبارک، خانۀ یک دوست رو فرش کنیم. دوستی که گره‏ای داره تو زندگیش؛ دوستی که حتی شاید تأمین فرش زیر پاش هم براش شده یه گره. اما حضور شما در مجموعۀ آقای فرش در این ایام مبارک، بهمون امید میده که تو این مسیر تنها نیستیم؛ این شکلی، به دوستان عزیزمون هم می‏گیم که حتی شده اندک، اما به یادشونیم. و ما به پاسداشت این حضور پر از مهربونیتون، هدیه‏ای رو تقدیمتون می‏کنیم که نمادی باشه از گره‏ای که از زندگی یک هموطن باز کردیم. این شکلی، با هر گره‏ای که از زندگی یه دوست باز می‏کنیم، یک گره به آسمان می‏زنیم. پس بیاید تو این ایام پر از عشق، با هم، گره به آسمان بزنیم

منبع:http://iranmrcarpet.com