طرح بی‌نهایت رایتل
استفاده نامحدود از خدمات نسل های نوین ارتباطی

(ویژه مشترکین سیم‌کارت‌های دایمی)
بسته‌های بی‌نهایت رایتل، فرصت تجربه استفاده نامحدود از خدمات متنوع نسل های نوین ارتباطی همراه (۳G/4G) را بدون دغدغه هزینه‌های نامحدود، برای مشترکین سیم‌کارت دایمی فراهم نموده‌است.
با بسته‌ها‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌ی بی‌نهایت ۳۰ روزه و ۹۰ روزه، مشترکین سیم‌کارت دایمی رایتل می‌توانند با پرداخت مبلغی ثابت، بدون نگرانی از میزان مصرف خود، به‌طور نامحدود و با رعایت سیاست مصرف منصفانه از خدمات آن در قالب بسته بی‌نهایت ۳۰ روزه و بسته بی‌نهایت ۹۰ روزه، بهره‌مند شوند.

مشخصات بسته‌ها‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌ی بی‌نهایت رایتل
بسته بی‌نهایت ۳۰ روزه ۳۰ ۶۰۰,۰۰۰ *۱۴۲*۱*۳*۱# On 12427
بسته بی‌نهایت ۹۰ روزه ۹۰ ۱،۵۰۰،۰۰۰ *۱۴۲*۱*۳*۲# On 12312

*مبالغ فوق بدون احتساب مالیات بر ارزش افزوده می‌باشد.
مزایای طرح

ارزش واقعی بسته‌ها‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌ی بی‌نهایت ۳۰ روزه و ۹۰ روزه بر مبنای تعرفه‌های جاری، چندین برابر هزینه پرداختی شماست. درحالی‌که مشترکین سیم‌کارت‌های دایمی می‌توانند با کمترین هزینه ممکن، از کلیه خدمات مربوطه بهره‌مند شوند:

تماس درون شبکه نامحدود*
پیامک درون شبکه نامحدود*
پیام چند رسانه‌ای درون شبکه نامحدود*
۳۰ گیگابایت اینترنت (۱۰ گیگابایت در تمامی ساعات+۲۰ گیگابایت در ساعات افت مصرف**)
۱ گیگابایت حجم ترافیک اختصاصی آپارات***
۵۰۰ دقیقه تماس برون شبکه
۵۰۰ عدد پیامک برون شبکه

*خدمات نامحدود مشمول مقررات مصرف منصفانه بسته‌های بی‌نهایت ۳۰روزه و ۹۰ روزه، به شرح زیر است:

تماس درون شبکه: سقف مصرف منصفانه در هر دوره ۳۰ روزه، ۱۰،۰۰۰ دقیقه می‌باشد.
پیامک درون شبکه: سقف مصرف منصفانه در هر دوره ۳۰ روزه، ۱۰،۰۰۰ عدد می‌باشد.
پیام چند رسانه‌ای درون شبکه: سقف مصرف منصفانه در هر دوره ۳۰ روزه، ۱۰،۰۰۰ عدد می‌باشد.

**ساعات افت مصرف از ساعت ۲ الی ۸ بامداد می‌باشد.
*** حجم ترافیک اختصاصی هدیه رایتل، ویژه استفاده از وب سایت ها و اپلیکیشن های آپارات، آپارات کودک و فیلیمو http://www.aparat.com ، http://www.filimo.com ، http://www.aparat.com/kids در نظر گرفته شده است؛ به این ترتیب که در زمان استفاده شما مشترک عزیز، از وب سایت ها و اپلیکیشن های مذکور، از حجم ترافیک اختصاصی هدیه کسر می گردد.
چگونگی خرید

خرید از طریق وب‌سایت رایتل/ صفحه اصلی خرید بسته
خرید از طریق سامانه کد دستوری
خرید از طریق پیامک به۲۰۲۰
خرید از طریق سامانه مدیریت حساب
فروشگاه‌های رایتل
مراجعه حضوری به یکی از نمایندگان فروش و خدمات

شرایط استفاده و پرداخت

مشترکین سیم‌کارت‌های دایمی رایتل، درصورتی‌که بسته بی‌نهایت ۹۰ روزه را خریداری ‌نمایند، در این مدت نیاز به پرداخت صورت‌حساب نداشته و می‌توانند از خدمات نامحدود بسته در قالب تعریف شده، بهره‌مند شوند. لازم به ذکر است که مبالغ مربوط به خدمات خارج از این طرح، از قبیل تماس صوتی و پیامک بین‌الملل، رومینگ و خدمات ارزش افزوده، و نیز مصرف خدمات بیش از سقف تعریف شده برای بسته، به‌صورت جداگانه محاسبه و به‌‌ صورت‌حساب مشترک اضافه خواهد شد.
مشترکین سیم‌کارت‌های دایمی رایتل، درصورتی‌که بسته بی‌نهایت ۳۰ روزه را خریداری ‌نمایند، برای این مدت نیاز به پرداخت صورت‌حساب نداشته و می‌توانند از خدمات نامحدود بسته در قالب تعریف شده، بهره‌مند شوند. لازم به ذکر است که مبالغ مربوط به خدمات خارج از این طرح، از قبیل تماس صوتی و پیامک بین‌الملل، رومینگ و خدمات ارزش افزوده و نیز مصرف خدمات بیش از سقف تعریف شده برای بسته، به‌صورت جداگانه محاسبه و به ‌‌صورتحساب مشترک اضافه خواهد شد.
سرعت اینترنت مشترک در طرح بی‌نهایت جدید، معادل سرعت مشترک در زمان آغاز عضویت در طرح است. در‌صورت تمایل مشترک به بهره‌مندی از سرعت‌های بالاتر، شرایط افزایش سرعت اینترنت مطابق قوانین و مقررات سازمان تنظیم مقررات رادیویی کشور می‌باشد.
کلیه خدمات ارایه شده در بسته‌های بی‌نهایت ۳۰ روزه و ۹۰ روزه مشمول «مقررات مصرف منصفانه» خواهند بود. هزینه استفاده بیشتر از حدود مذکور، بر اساس تعرفه‌های عادی رایتل محاسبه شده و به‌ صورت‌حساب مشترک افزوده خواهد شد.
این بسته‌ها مخصوص مشترکین حقیقی است و هرگونه استفاده سازمانی از آنها منجر به قطع خدمات خواهدشد.

توجه:

با مراجعه به سامانه مدیریت حساب، می‌توانید از حجم خدمات مصرفی بسته و مقدار باقیمانده آن آگاه شوید.
در صورت تجاوز از سقف مصرف تعیین شده هر یک از خدمات، هزینه مربوطه طبق تعرفه عادی محاسبه می‌شود.
در صورت رسیدن مشترک به هر یک از سقف‌های تعیین شده، پیامکی برای اطلاع وی ارسال خواهد شد.
خرید بسته بی‌نهایت ۹۰ روزه به‌ صورت ۳ دوره ۳۰ روزه متوالی محاسبه ‌می‌گردد و مبلغ ۱،۵۰۰،۰۰۰ ریال بابت این دوره ۹۰ روزه دریافت خواهد شد.
استفاده از کلیه هدایای بسته آغازین (شامل تماس صوتی، پیامک، و اینترنت) تنها در مناطق تحت پوشش نسل های نوین ارتباطی رایتل (۳G/4G) امکان‌پذیر است؛ در مناطق خارج از پوشش‌دهی رایتل، استفاده از خدمات پایه، شامل تماس صوتی، پیامک و اینترنت تحت پوشش خدمت رومینگ ملی (شبکه نسل دوم / ۲G اپراتورهای میزبان) و مطابق تعرفه‌های عادی شبکه رایتل (خارج از بسته)میسر است.

منبع:http://www.rightel.ir