مسابقه چارگوشی بیپ تونز

درباره مسابقه

سایت بیپ تونز با همکاری برنامه چارگوش مسابقه ای به منظور پیدا کردن افراد مستعد در زمینه خوانندگی و حمایت از آنها برگزار می کند. چارگوش برنامه ای با محوریت موسیقی است که از سایت آپارات به صورت هفتگی پخش می شود و شامل بخش های متعددی از جمله گفتگو با اهالی موسیقی، اجرای زنده و مسابقه است.
شرایط شرکت در مسابقه

کلیه افرادی که خوانندگی یک آهنگ کامل با ضبط استودیویی را انجام داده اند، می توانند در این مسابقه شرکت کنند.
تمامی حقوق آهنگ ضبط شده باید متعلق به خواننده باشد. شخص ارسال کننده آهنگ (خواننده) به عنوان صاحب اثر شناخته میشود و مجموعه بیپ تونز و آپارات هیچ مسئولیتی در قبال حقوق آهنگساز، نوازندگان و سایر عوامل دخیل در تولید آهنگ ندارند.
اثر ارائه شده باید دارای حداقل استانداردهای کیفیت ضبط صدا، تنظیم و آهنگسازی باشد. دموی آهنگ مورد پذیرش نبوده و لازم است نسخه نهایی اثر ارائه شود.
سبک آثار ارائه شده ترجیحا پاپ یا پاپ-راک باشد.
نحوه برگزاری مسابقه

آثار ارسالی به سایت بیپ تونز توسط داوران بررسی شده و هر هفته سه اثر برتر انتخاب می شود. سپس با صاحبان آثار منتخب تماس گرفته شده و برای اجرای زنده در برنامه‌ چارگوش دعوت می شوند.
هر خواننده اثر ارسالی خود را با همراهی یک ساز، ترجیحا گیتار، در مقابل دوربین برنامه چارگوش اجرا می‌کند. خواننده می‌تواند در صورت تمایل، نوازندگی ساز را شخصا انجام داده یا از همراهی یک نوازنده بهره جوید. در هر برنامه تنها یکی از سه شرکت کننده با رای مردم انتخاب شده و به بخش نهایی راه می یابد.
در قسمت پایانی برنامه چارگوش، دوازده شرکت کننده منتخب در برنامه های قبلی، در برنامه‌ی چارگوش و در مقابل هیات داوران نهایی* یکی از آثار خود را به صورت زنده اجرا می کنند. از میان شرکت کنندگان، یک نفر به عنوان برنده نهایی با رای مردم و نظر داوران انتخاب می شود. اسامی هیات داوران نهایی متعاقبا اعلام خواهد شد.
داوران مرحله اول
آرش پاکزاد
گروه نیوش
ارشک عزیزی
جایزه

جایزه‌ی این رقابت بسته‌ی حمایتی برای تولید یک آلبوم است به ارزش ریالی ۲۵۰,۰۰۰,۰۰۰ ریال که از سوی بیپ‌تونز به برنده نهایی فصل اول چارگوش تعلق خواهد گرفت.
نحوه‌ شرکت

علاقه مندان به شرکت در این مسابقه می توانند حداکثر یکی از آهنگ ‎های منتخب خود را به همراه مشخصات کامل و اطلاعات تماس (شماره تلفن) به آدرس ایمیل chargoosh@beeptunes.com ارسال نمایند.

منبع:http://beeptunes.com