معرفی اسامی برندگان جشنواره طرح «سَنا»با حضور جمعی از مشتریان بانک آینده و اعضای هیات‌مدیره، مدیرعامل، مدیران، تعدادی از روسای شعب بانک

مراسم قرعه‌کشی جشنواره طرح «سَنا»، با حضور جمعی از مشتریان بانک آینده و اعضای هیات‌مدیره، مدیرعامل، مدیران، تعدادی از روسای شعب بانک، در مرکز همایش‌های کتابخانه ملی ایران، برگزار و برندگان آن مشخص شدند.

به گزارش سرویس بازار ایسنا، بانک آینده اعلام‌کرد: جشنواره «سَنا» با یک‌میلیارد و ۳۹۵ میلیون ریال جایزه، از دوم فروردین‌ماه ۹۵ آغاز و در ۵ خردادماه ۹۵ به پایان ­رسید.

بنابر اعلام این بانک، جوایز جشنواره «سَنا» در مجموع، برای ۱۸ نفر شامل یک جایزه ۵۰۰ میلیون ریالی برای یک نفر، سه جایزه ۱۰۰ میلیون ریالی برای ۳ نفر، ۹ جایزه ۵۰ میلیون ریالی برای ۹ نفر و پنج جایزه ۲۹ میلیون ریالی برای ۵ نفر تعیین شده بود.

پس از قرعه­‌کشی، حجت ضمیری مشتری شعبه بلوار هاشمیه مشهد مقدس، به عنوان برنده جایزه ۵۰۰ میلیون ریالی شناخته شد و اسامی بقیه برندگان برگزیده در وب‌سایت بانک آینده موجود است.

طرح «سَنا» در زیرمجموعه طرح‎‌های «باشگاه مشتریان بانک آینده» اجرا ‌شد؛ در این جشنواره، مشتریان با افتتاح حساب «سَنا» علاوه بر شرکت در قرعه‌کشی جوایز جشنواره «سَنا»، می‎توانستند، در قرعه‌کشی باشگاه مشتریان نیز شرکت کنند.

بنابر اعلام بانک آینده، قرعه‌کشی مرحله سوم باشگاه مشتریان بانک آینده نیز در پایان تیرماه برگزار می‌شود.