نتیجه قرعه‌کشی نهم ال‌جی K4 در مسابقه عکاسی ال‌جی و رمضان

نهمین قرعه‌کشی ال‌جی K4 از ۱۰ قرعه‌کشی مسابقه “ال‌جی و رمضان”، امروز، انجام شد و برنده مشخص گردید.

مسابقه عکاسی “ال‌جی و رمضان” از اولین روز ماه مبارک رمضان آغاز شده است و تا شب عید فطر ادامه خواهد داشت. دهمین و آخرین دور قرعه‌کشی فردا، چهارشنبه ۱۶ تیرماه، انجام می‌شود و آخرین برنده خوش‌اقبال ال‌جی K4 اعلام خواهد شد.

اما هدایای کمپین اینستاگرام “ال‌جی و رمضان” به همین جا ختم نخواهد شد؛ قرعه‌کشی ال‌جیK8 ، همزمان با فرا رسیدن عید سعید فطر، در روز پنجشنبه هفدهم تیرماه، برگزار می‌شود. پس، هنوز برای شرکت در قرعه‌کشی فرصت باقیست…

با برنده دور نهم قرعه‌کشی مسابقه ال‌جی و رمضان آشنا شوید:

mohammadansari6720@

به این شرکت‌کننده خو‌ش‌شانس عزیز تبریک فراوان می‌گوییم. امیدواریم همیشه در تمامی مراحل زندگی‌شان موفق باشند و از هدیه خود نهایت استفاده را ببرند.

برای شرکت در این مسابقه با موضوع ماه مبارک رمضان، عکس سلفی بگیرید و در صفحه شخصی اینستاگرام خود با هشتگ #LGandRamazan آپلود کنید یا مستقیماً آنها را برای صفحه IRANLGE به صورت دایرکت ارسال نمایید. (لطفا در صورت ارسال دایرکت حتما هشتگ مسابقه در پیام دایرکت ذکر شود.) محدودیتی در تعداد تصاویر ارسالی نیست. فقط از موضوع مسابقه، که عکاسی سلفی با موضوع ماه رمضان است، دور نشوید.

جوایز “ال‌جی و رمضان“ :

برنده اول توسط هیئت داوران اعلام خواهد شد و یک دستگاه تلفن هوشمند پرچمدار و ماژولار ال‌جی G5 به همراه ماژول CAM Plus به ایشان اهدا می‌شود.
برنده دوم را تعداد لایک‌های بیشتر انتخاب می‌کند. جایزه نفر دوم یک دستگاه تلفن هوشمند ال‌جی X Screen است. بدیهی است افرادی که اقدام به خرید لایک می‌کنند در قسمت “بیشترین لایک” از مسابقه خارج می‌شوند.

برنده سوم به قید قرعه در روز عید فطر انتخاب می‌شود و برنده یک تلفن هوشمند ال‌جی K8 خواهد شد.

لازم به ذکر است که آخرین مهلت برای شرکت در مسابقه عکاسی سلفی ال‌جی و رمضان، جمعه هجدهم تیر ماه خواهد بود. پس هر چه سریعتر عکس‌های خود را برای ما بفرستید.

توجه: برندگان گوشی ال‌جی G5 و Xscreen هفته آینده اعلام خواهد شد.