سیصد تور رایگان و کمک هزینه سفر به کیش هدیه جشنواره تابستانی به هموطنان در تابستان ۱۳۹۵

در سومین هفته از نوزدهمین جشنواره تابستانی کیش و با هدف فراهم شدن امکان سفر تعداد بیشتری از هموطنان به این جزیره زیبای مرجانی برای تمامی مشترکان ایرانسل و همراه اول که جهت پرداخت وجوه خرید خود از پایانه های تجارت الکترونیک پارسیان استفاده می کنند، ۳۰۰ تور رایگان و کمک هزینه سفر به کیش در نظر گرفته شده است.
بنابر این گزارش هموطنانی که در هر یک از شهرهای کشورمان مبالغ خرید خود را از طریق پایانه های تجارت الکترونیک پارسیان پرداخت کنند، پس از ارسال کد ۵۰۰ به سامانه ۶۱۲۲ معاونت گردشگری سازمان منطقه آزاد کیش، پیامی مبنی بر ارسال کد ۱۲ رقمی مرجع درج شده بر روی فیش خرید را دریافت خواهند کرد. این افراد با ارسال کد ۱۲ رقمی، نام خود را به عنوان یکی از شرکت کنندگان قرعه کشی هفتگی ۳۰۰ تور رایگان و کمک هزینه سفر به کیش در سامانه ثبت می کنند تا بتوانند یکی از مسافران و برندگان خوش شانس نوزدهمین جشنواره تابستانی کیش باشند.
لازم به ذکر است تا پایان جشنواره تابستانی (۳۰ شهریور ) هر هفته پس از اعلام نتایج قرعه کشی به ۲۰ تا ۳۰ نفر از هموطنان در استان های مختلف کشور کمک هزینه سفر سه روزه به کیش و به ۸ تا ۱۰ نفر، تور رایگان دو نفره برای سفری سه روزه به این منطقه آزاد اهدا می شود که در مجموع ۹ هفته باقی مانده تا پایان جشنواره هموطنانمان می توانند یکی از برندگان خوش شانس ۷۵ تور دو نفره رایگان و ۲۲۵ کمک هزینه سفر به کیش باشند.
نوزدهمین جشنواره تابستانی کیش از ۱۵ تیر با برنامه های شاد و متنوع از جمله جنگ های شاد شبانه، جشنواره های خرید و کارناوال های شادی کودکان آغاز شده و تا ۳۰ شهریور ادامه خواهد داشت.