برنده قرعه­ کشی سومین مرحله باشگاه مشتریان بانک آینده (طرح با آینده ۳)

به گزارش کمپ ایران به نقل از رویکرد برنده جایزه که از مشتریان خوب و وفادار بانک آینده به ­شمار می­رود، خودروی اهدایی خود را طی مراسمی با حضور مدیر روابط عمومی و اطلاع رسانی، مدیر منطقه غرب تهران بزرگ، رییس اداره بانکداری خرد و رییس شعبه فاطمی دریافت نمود.

شایان ذکر است؛ طرح «با آینده ۳» از تاریخ ۲۵ اسفند ماه سال ۱۳۹۴، با هدف ارزش آفرینی هر چه بیش­تر برای مشتریان بانک آغاز و تا تاریخ ۱۶ تیر ماه ۱۳۹۵ ادامه یافت. طی این بازه زمانی، مشتریان گران­قدر باشگاه بانک آینده این فرصت را داشتند تا با کسب حداقل ۱۰۰۰ امتیاز در قرعه ­کشی این طرح شرکت نمایند.

دیگر جوایز این دوره، شامل: ۱۵ دستگاه گوشی تلفن همراه، ۱۰ دستگاه تبلت، ۳۰ قطعه سکه بهار آزادی، ۶۰ عدد صنایع دستی و ۱۰۰ فقره کارت هدیه بود که به برندگان خوش شانس آن، تعلق گرفت.

همچنین، طرح جدید «۱+۳» باشگاه مشتریان بانک آینده، از تاریخ ۱۶/۰۵/۱۳۹۵ آغاز شده و تا ۱۶/۰۸/۱۳۹۵، ادامه دارد. در این طرح، تعداد ۳۳۳ جایزه طلایی به مناسبت سومین سالگرد تاسیس بانک آینده برای برندگان در نظر گرفته شده است که شامل: ۳ شمش طلای ۳۰۰ گرمی، ۳۰ سکه طلای بهار آزادی، ۳۰۰ شمش طلای ۱ گرمی و صدها جوایز ارزشمند دیگر است.

برای کسب اطلاعات بیشتر، به شعب سراسر کشور و تارگاه بانک مراجعه و یا با مرکز ارتباط با شماره ۲۷۶۶۳۲۰۰-۰۲۱، تماس حاصل فرمایید.