قرعه کشی جایزه مرسدس بنز c200

قرعه کشی جذاب  این دوره جایزه ی ویژه ی هف هشتاد، در روز چهارشنبه، ۲۹ اردیبهشت سال ۱۳۹۵ همزمان با روز جوان توسط رامبد جوان و با حضور ناظر صدا و سیما برگزار شد.

مراسم قرعه کشی از طریق برنامه ی خندوانه ی شبکه ی نسیم و همچنین سایت هف هشتاد (http://www.780.ir) پوشش داده شد.

از میان تعداد  ۲۹۶۷۴۳۴۳۳ کد شانس واجد شرایط ، در این دوره قرعه کشی ،برنده خوش شانس مرسدس بنز C200 آقای هراتی از شهر تربت جام با کد شانس۱۳۹۰۹۹۹۱۱ و شماره تلفن ۸۸۷۱***۰۹۲۱ به قید قرعه مشخص گردید . گفتنی است که کلیه ی هف هشتادی ها با انجام تراکنش از طریق #۷۸۰* و جمع آوری امتیاز و تبدیل آن به شانس می توانستند در این قرعه کشی شرکت نمایند.  مراسم کامل قرعه کشی برای علاقمندان در وب سایت هف هشتاد (http://www.780.ir) همچنان قابل مشاهده می باشد.

همچنین هف هشتاد، مسابقه دیگری با عنوان ” بنز C200 رو کی می بره؟” برگزار نموده است. در این مسابقه، کاربران هف هشتاد باید حدس می زدند که در قرعه کشی روز چهارشنبه، برنده چند سال دارد، در چه ماهی متولد شده است ، رقم آخر شماره ی موبایل برنده چیست و… . در نهایت جایزه ی این مسابقه به  مبلغ ۱٫۰۰۰٫۰۰۰٫۰۰۰ ریال به شخص یا اشخاصی که بتوانند بیشترین پاسخ صحیح را بدهند، اهدا می گردد. پس از مصاحبه با برنده  بنز و مشخص شدن پاسخ ها، اسامی برندگان مسابقه  ” بنز C200 رو کی می بره؟” متعاقبا در وب سایت هف هشتاد اعلام خواهد شد.

لازم به ذکر است سیدحمیدرضا قاسمی مدیرعامل هف هشتاد اعلام کرد: هف هشتاد برای تقدیر از همراهی مشتریان خود به بیش از ۱۵۰۰۰ کاربر با امتیازهای بالا، جوایز ارزنده از جمله شارژ رایگان و …. اعطا نموده است و این روند به مناسبت اعیاد شعبانیه همچنان ادامه خواهد داشت. همچنین، در هفته های آینده خبرهای مهیج به همراه سرویس های جدید از راه خواهد رسید.

جوایز ویژه دوره های قبلی، خودروهای پژو ۲۰۶، اسپورتج، سانتافه و ۵ دستگاه تیبا و همچنین در آخرین قرعه کشی  پیش از این در تاریخ ۱۷ مهرماه ۱۳۹۴ سه میلیارد ریال پول نقد بوده است.