شرکت انتقال داده های آسیاتک در راستای اجرای مسئولیت های اجتماعی خود و به منظور حمایت از ترویج فرهنگ یادگیری و آموزش با همکاری مجتمع فنی تهران خدمات ویژه ای برای مشترکین آسیاتک در سراسر کشور از  تاریخ ۹۵/۰۹/۰۱ تا ۹۵/۱۰/۰۱ در نظر گرفته است.

به گزارش روابط عمومی شرکت آسیاتک، بر این اساس کاربران سرویس های اینترنت پرسرعت آسیاتک+ADSL۲ می توانند از %۳۰ و ۵۰% تخفیفات ویژه برای استفاده از خدمات آموزشی مختلف شامل دوره های آنلاین و آفلاین در سراسر کشور استفاده کنند. شایان ذکر است مدت اعتبار تخفیف ها از تاریخ ۹۵/۰۹/۰۱ تا ۹۵/۱۰/۰۱ خواهد بود .

همچنین دانش پذیران محترم مجتمع فنی تهران می توانند نسبت به دریافت هدیه ویژه آسیاتک به کاربران مجتمع فنی بمنظور خرید اولیه سرویس اینترنت +ADSL۲ آسیاتک به صورت کاملا رایگان اقدام نمایند.

همکاری آسیاتک با مجتمع فنی تهران

شرکت انتقال داده های آسیاتک با همکاری مجتمع فنی تهران اقدام به ارائه تخفیف های ویژه به کاربران هر دو مجموعه نموده است.  پیرو توافقات صورت گرفته تمامی مشترکین سرویس¬های اینترنت پرسرعت آسیاتک در سراسر کشور از تاریخ ۱۳۹۵/۰۹/۰۱ تا ۱۳۹۵/۱۰/۰۱ می توانند از تخفیفات ویژه ارائه شده برای ایشان در دو دسته دوره های آنلاین و آفلاین  بهره مند شوند.

مجتمع فني تهران به عنوان مؤسسه برتر ايران در حوزه فناوري، هنر و كسب و كار و يكي از بزرگترين مؤسسات آموزشي- فرهنگي و انفورماتيك در بخش خصوصي می باشد. مديريت دانش محور، ارتباط مستقيم با صنعت و تلاش براي ارائه فعاليتهاي متناسب با هزاره سوم در جهت كارآفريني و اشتغال مؤثر، وجه تمايز اين سازمان است.

نکات قابل توجه برای استفاده از تخفیفات نامبرده برای مشترکین آسیاتک

•     تخفیف دوره های آموزشی مجتمع فنی تهران در حال حاضر در دو دسته دوره های آنلاین و آفلاین به شرح زیر قابل ارایه است:

    ۱-  دوره آموزش آفلاین : ۵۰% تخفیف دوره های آموزش آفلاین. ( دوره آفلاین یا غیر همزمان محتوای آموزشی هستند که دانش پذیر هرزمان تمایل داشته باشد می تواند از آنها استفاده کند )
۲-  دوره آموزش آنلاین : ۳۰% تخفیف دوره های آموزش آنلاین. ( دوره آنلاین به آموزش همزمان، زنده، تعاملي و چند رسانه اي كه براي ارائه درس مورد استفاده قرار مي گيرد اطلاق می شود که سعي در شبيه سازي محيط كلاس واقعي دارد. )

توضیحات :

•    برای استفاده از تخفیف دوره های مختلف ، مشترکین محترم آسیاتک لازم است با صرف ۱۰ امتیاز از باشگاه مشتریان آسیاتک پین کد تخفیف مجتمع فنی تهران را دریافت کنند. سپس با مراجعه به وبسایت مجتمع فنی به آدرس webile.ir و طی کردن مراحل ثبت نام اقدام به وارد کردن پین دریافت شده از باشگاه در قسمت “کد فعال سازی اعتبار” نمایند تا از تخفیفات نامبرده بهره مند شوند. هر مشترک آسیاتکی امکان استفاده از پین کد را برای ۳ نفر دارد. تا سایر اعضای خانواده نیز  امکان ثبت نام را برای بهره مندی از تخفیفات مجتمع فنی داشته باشند.

•    برای مشاهده نحوه ثبت نام اینجا را کلیک کنید.

•    مهلت استفاده از تخفیف های ذکر شده، تا پایان مدت جشنواره خواهد بود.
همچنین به کلیه دانش پذیران مجتمع فنی تهران پین تخفیف خرید یکسال اینترنت+ADSL۲ با ۳گیگ حجم تبادل و سرعت نامحدود درون شبکه ای به صورت کاملا رایگان هدیه داده می شود.

 

 

منبع http://www.asiatech.ir